• BAL PRZEBIERAŃCÓW

• 07.02.2023 20:40
      • Bal karnawałowy w przedszkolu  to zwykle jedna z najważniejszych imprez w  całym roku szkolnym. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości.
      • Tak też było w dniu 06.02.2022r w naszym przedszkolu, gdzie odbył się  Bal Przebierańców. Tego dnia  już od rana w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za  bohaterów znanych bajek, w salach przedszkolnych można było spotkać królewny, księżniczki,  motylki, biedronki, smoki, dinozaury, piratów, policjantów, Spider-Mana, Batmana, ...  nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich  postaci.  Radości przedszkolaków nie było końca, świetnie bawiły się przy rytmach czaczy, samby, walczyka i  innych dziecięcych przebojach, chętnie również uczestniczyły w przygotowanych  konkursach, pląsach, grach sprawnościowych i zabawach muzyczno- ruchowych. Wszyscy bawili się wspaniale, a uśmiechy nie znikały z twarzy mimo chwilowego zmęczenia.  Kiedy czas zabawy dobiegł końca dzieci z żalem opuszczały balową salę z myślą, że następny bal dopiero za rok.