• Skład Rady Rodziców Przedszkola w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Studzionce

na rok szkolny 2023/2024:

Przewodniczący: Klaudia Kroczek

Z-ca przewodniczącego: Izabela Skaźnik

Skarbnik: Maria Lapczyk

Sekretarz: Marek Stelmach

Komisja rewizyjna: Justyna Brychcy, Michalina Adamczyk, Weronika Topór

Rada Rodziców ustaliła wysokość składki na FUNDUSZ RADY RODZICÓW, który wynosi 50 PLN za jedno dziecko na rok szkolny 2023/2024
          (za drugie i kolejne uczące się w przedszkolu nie należy wpłacać składek).

Składka nie jest obowiązkowa, ale zachęcamy do wpłat, gdyż zgromadzone środki pomogą w działalności RR przy organizacji np. Mikołajek, balu karnawałowego, warsztatów dla dzieci, dnia dziecka, zakup dyplomów i nagród za konkursy, upominków na pasowanie, książek na zakończenie roku itp.

Wpłat można dokonywać na rachunek: 19 1090 1652 0000 0001 4353 4779 Santander Bank lub gotówką u skarbnika RR Pani Marii Lapczyk.