• ZEBRANIE RODZICÓW

• 03.08.2023 14:03
        • Dyrektor ZSP w Studzionce zaprasza rodziców dzieci przedszkolnych  na spotkanie organizacyjne przed rozpoczęciem nowego roku szkolnego. Spotkanie odbędzie się w dniu 30 sierpnia 2023 r. o godz. 17.00 w sali gimnastycznej budynku A. Po zebraniu  ogólnym odbędzie się spotkanie z wychowawcami grup.

W dniu 31 sierpnia 2023 r. w godzinach od 10.00 do 11.00  zapraszamy rodziców z dzieckiem na  zajęcia adaptacyjne do przedszkola. Zajęcia skierowane są wyłącznie dla dzieci nowo przyjętych.

• 02.06.2023 13:36
        • Dzień Dziecka to jeden z najradośniejszych dni, na który czekają przedszkolaki. W naszym przedszkolu był to dzień wyjątkowy, pełen życzeń, uśmiechów, radości i niespodzianek.

• WYNIKI KONKURSU "LATAWCE, DMUCHAWCE, WIATR"

• 05.06.2023 08:17
        • Cieszymy się, że w naszym konkursie wzięło udział aż 42 uczestników. Jury wybierając zwycięzców wzięło pod uwagę kreatywność, samodzielność wykonania pracy oraz umiejętności konstrukcyjne.