• KONKURS "KAPELUSZ PANI JESIENI"

• 20.10.2022 09:23
      • Zachęcamy wszystkich przedszkolaków do udziału w jesiennym konkursie plastycznym.
      • 1. Postanowienia ogólne:

• Organizatorem konkursu jest Zespół Szkolno-Przedszkolny w Studzionce.
        • Konkurs przeznaczony jest wyłącznie dla dzieci uczęszczających do Przedszkola w Zespole Szkolno - Przedszkolnym w Studzionce.
        • Oddanie pracy konkursowej jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Konkursu.

2. Cele konkursu:

• Rozwijanie uzdolnień plastycznych.
        • Rozwijanie kreatywności i wrażliwości artystycznej dzieci.
        • Rozbudzanie zainteresowania różnorodnymi formami i technikami plastycznymi.
        • Odkrywanie zdolności i talentów dzieci.

3. Harmonogram konkursu:

• 24.10.2022 r. - 03.11.2022 r. przyjmowanie prac konkursowych.
        • 09.11.2022 r. ogłoszenie wyników i wręczenie nagród.

4. Uczestnictwo w konkursie

• Zadaniem uczestnika konkursu jest wykonanie pracy plastycznej, w dowolnym formacie oraz dowolną techniką (przestrzenna, płaska) zgodnie z tematyką konkursu.
        • Praca musi zawierać imię i nazwisko autora, wiek oraz nazwę grupy na tylnej stronie lub u spodu pracy przestrzennej.
        • Oceniane będzie: kreatywność, estetyka oraz samodzielność wykonania pracy.
        • Każdy uczestnik może dostarczyć jedną pracę konkursową.
        • Prace można składać u wychowawców grup lub bezpośrednio u organizatorów.

Organizatorzy: Agnieszka Kłosko, Ewa Sołtysiak.